Bizler kopeklervekediler.com ailesi olarak veteriner hekim öğrencilerinden oluşmaktayız. Köpek ve kedi dostlarımızın beslenmeleri, hastalıkları, bakımları ve onlar hakkında güncel bilgileri paylaşmak amacıyla bu sayfayı oluşturduk. Etkinlikler ve hayvan sahiplendirme bölümlerinde hayvansever dostlarımızdan yardım almayı ve onlarla ortak projeler içinde olmayı hedefledik. Siz değerli okuyucularımız da bizlere mesaj yoluyla ulaşabilir ve bir projenin içinde yer alabilirsiniz. Ayrıca hayvan dostlarımız için pet taksi ve evcil hayvan pansiyonu konusunda aracı olmaya karar verdik. Alışılmışın dışında olan evcil hayvan bakıcılığı kafessiz ortam kullanan kurumlarda, hayvanseverlerde veya veteriner hekim öğrencileri tarafından ev ortamında gerçekleştirilmektedir.

Bu sayfadaki içerikler hayvanseverler ve hayvan sahipleri için bilgilendirme amacıyla açılmıştır. Bu bilgiler hiçbir şekilde teşhis koymayı veya bir profesyonelin çalışmasının yerine geçmeyi amaçlamamaktadır.

Bu sayfanın yöneticisi ve kurucusu olarak burada kendimi de tanıtmak istedim. Adım Emre Uçak ve 1997 tarihinde Bursa’da doğdum. 4.sınıf veteriner hekim öğrencisiyim. Çok küçük yaşlardan beri evcil hayvanların içindeyim ve onlarla büyüdüm diyebilirim. Veteriner hekim öğrencisi olmanın yanında aynı zamanda köpek gezdiricisiyim. Köpekler ve kediler hakkında yazı yazmaya ilk olarak Uludag University School of Foreign Languages BLACK BOARD 2016 dergisinde Dogs and their Body Language paragrafını yazarak başladım. Biz kopeklervekediler.com ailesi olarak siz hayvanseverlere ve sizlerin dostlarınıza yardım amacıyla buradayız. Daha fazla bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Editörlerimiz bende dahil olmak üzere Safa Soylu, Cihan Talak, Mustafa Özil, Zeynep Akbacak, Yunus Emre Yörük ve Ebru Özkan’dır.