Herkese Merhaba! Biz kopeklervekediler.com ailesi olarak;

Köpek ve kedi dostlarımızın beslenmeleri, hastalıkları, bakımları ve onlar hakkında güncel bilgileri paylaşmak amacıyla bu sayfayı oluşturduk. Etkinlikler ve hayvan sahiplendirme bölümlerinde hayvansever dostlarımızdan yardım almayı ve onlarla ortak projeler içinde olmayı hedefledik. Siz değerli okuyucularımız da bizlere mesaj yoluyla ulaşabilir ve bir projenin içinde yer alabilirsiniz. Ayrıca hayvan dostlarımız için pet taksi ve evcil hayvan pansiyonu konusunda aracı olmaya karar verdik. Alışılmışın dışında olan evcil hayvan bakıcılığı kafessiz ortam kullanan kurumlarda, hayvanseverlerde veya veteriner hekim öğrencileri tarafından ev ortamında gerçekleştirilmektedir.

Bu sayfadaki içerikler hayvanseverler ve hayvan sahipleri için bilgilendirme amacıyla açılmıştır. Bu bilgiler hiçbir şekilde teşhis koymayı veya bir profesyonelin çalışmasının yerine geçmeyi amaçlamamaktadır.

Editörlerimiz bende dahil olmak üzere (Emre Uçak) Safa Soylu, Cihan Talak, Mustafa Özil, Zeynep Akbacak, Yunus Emre Yörük ve Ebru Özkan’dır.

VETERİNER HEKİM EMRE UÇAK