• Instagram sayfamızdan (@kopekvekedidunyasi) bize dm atarak ulaşabilirsiniz. Bu sayfamızda hayvanseverlerin ve hayvan sahiplerinin evcil hayvanlarını, onların fotoğrafını çektiği sokak canlarını, kayıp ve çalınan canları, yardıma muhtaç yada sahiplendirme konulu gönderileri paylaşıyoruz. Aynı zamanda köpekler ve kediler hakkında güncel haberleri de takip edip siz değerli hayvanseverlere sunuyoruz. Siz de bizi takip ederek gönderilerimize ulaşabilir ya da dm yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Sayfamıza yorum yapabilirsiniz. E – posta adresinizi yazdığınız takdirde sizinle iletişime geçebiliriz.
  • Bizimle iletişim kurmak için bir diğer adres e-posta hesabımızdır. Bize emrekopeklervekediler@gmail.com adresinden mesaj atabilirsiniz.

Bu sayfadaki içerikler hayvanseverler ve hayvan sahipleri için bilgilendirme amacıyla açılmıştır. Bu bilgiler hiçbir şekilde teşhis koymayı veya bir profesyonelin çalışmasının yerine geçmeyi amaçlamamaktadır.

Reklam vermek, hizmetlerimizden faydalanmak, bizimle proje paylaşmak, hayvan sahiplendirmek, sokaktaki canlara mama yardımı yapmak, bir projeye dahil olmak, sayfamızda editör veya yazar olmak, hayvanlarınız hakkında bilgi ve yardım almak, aklınıza takılan konuları cevaplandırmak ve daha pek çok konu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.